CÓRKA KRÓLA - KONFERENCJA DLA KOBIET


Konferencja "Córka Króla" to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja i wsłuchać się w bicie Jego Serca, które przepełnione jest wielką Miłością do Ciebie.

14 marca 2020 r. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zapraszają już po raz drugi kobiety do Strzegomskiego Centrum Kultury na konferencję "Córka Króla". Temat tegorocznego spotkania to: „Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa. Będzie też możliwość spowiedzi i rozmowy z księżmi, a także ze sobą nawzajem, jak kobieta z kobietą.

Konferencja dla kobiet „Córka Króla” to niezwykły czas, kiedy Bóg może kształtować na nowo nasze kobiece serca dotykając ich głębi. To wielka chwila zatrzymania u stóp Oblubieńca. Zweryfikowanie swojego dotychczasowego życia z planem Boga, co do każdej z nas osobno. To delikatny wykład Boga Stwórcy o Tej, która jest wzorem dla każdej z nas - o Maryi.Mówcy:

Patrycja Hurlak - aktorka ("Blondynka", "M jak miłość", "Klan", "Egzamin z życia", "Na wspólnej”),  reżyserka. Po swoim nawróceniu napisała kilka książek, m.in. „Nawrócona wiedźma” i „Zakochani są wśród nas”. Obecnie studentka teologii. Jeździ po Polsce i świecie głosząc Ewangelię.Marta Miłuńska - wokalistka, lider i założycielka zespołu Projekt Przebudzenie.Od 2004 roku jako lider prowadzi modlitwę uwielbienia, warsztaty wokalne, warsztaty uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Jej wizją jest uwielbienie pełne pasji dla Boga, skupione na żywym podążaniu za Nim, pokorne w relacji z kościołem. Związana z nauczaniem Ulfa Ekmana, pełnego wiary w Bożą obecność w życiu każdego wierzącego. Absolwentka Szkoły Biblijnej w Szwecji. Razem z mężem prowadzi katolicką charyzmatyczną wspólnotę Bet Lehem. Na co dzień Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel, psychoterapeuta, żona cudownego Historyka i mama trzech małych Uczniów Chrystusa. https://projektprzebudzenie.pl/

Konrad Ciempka - jest Dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie https://pkwp.org/ . Ponadto jako koordynator wspólnoty Chrystus w Starym Mieście jest zaangażowany w wiele dzieł ewangelizacyjnych.


Miejsce konferencji:

Strzegomskie Centrum Kultury
ul. I.J. Paderewskiego 36, 58-150 Strzegom


Program:
 
MOŻNA SKORZYSTAĆ RÓWNIEŻ Z PARKINGU PRZY INTERMARCHE
UL. WITOSA 5 W STRZEGOMIU – BARDZO BLISKO SCK.


Zapisy:

Ze względu na określoną liczbę miejsc (340 osób) zapisy dokonywane są przez FORMULARZ

Koszt konferencji, cegiełka na cele organizacyjne:
50zł - bez obiadu
65zł - z obiademOrganizatorzy:

 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Arka” Strzegom
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci żyjącego Boga” Świebodzice
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Agape” Wałbrzych
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci Boga” Żarów
 • Ks. Adrian Fajkowski - Ksiądz odpowiedzialny
 • Agnieszka Lesiów – koordynator wydarzenia

Partnerzy:

 • Parafia App. Piotra i Pawła w Strzegomiu
 • Parafia Najświętszego Zbawiciela i Matki Boskiej z Góry Karmel w Strzegomiu
 • Ziołowa Pracownia – Aneta Zabrzewska
 • Warsztaty Terapii Zajęciowej w Strzegomiu
            

Patronat medialny:

 
   
Regulamin konferencji "Córka Króla":


 1. Konferencja jest wydarzeniem religijnym, o charakterze modlitewnym, organizowanym przez Strzegomską Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Arka”, funkcjonującą przy Strzegomskiej Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu, przy współpracy ze wspólnotami Odnowy w Duchu Świętym z Wałbrzycha, Żarowa i Świebodzic.
 2. Konferencja jest kierowana do kobiet od 18 roku życia bez ograniczeń wiekowych wzwyż. 
 3. Każda osoba zgłaszająca swój udział w Konferencji tym samym zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach niezbędnych do procesu rejestracji w Konferencji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit a oraz lit f (w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. 
 4. Zebrane dane osobowe zostaną usunięte w terminie do 7 dni po zakończeniu wydarzenia. Administratorem danych osobowych jest Strzegomska Parafia Rzymskokatolicka pw. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu z siedzibą przy ul. Plac Jana Pawła II 10. 
 5. Każda osoba biorąca udział w Konferencji wyraża tym samym zgodę na utrwalanie i korzystanie z jej wizerunku przez organizatorów. Zgoda obejmuje również korzystanie z wizerunku utrwalonego w trakcie trwania oraz po zakończeniu inicjatyw organizowanych przez Strzegomska wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Arka”, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, za pośrednictwem dowolnego medium. Utrwalenie wizerunku może być w formie fotografii cyfrowej, analogowej, zapisu audio, wideo (również po obróbce) na określonych polach eksploatacji (np. Internet, portale społecznościowe). Niniejsza zgoda nie ogranicza zapisu Ustawy o Prawie Autorskim Art. 81. 2.2. 
 6. Opłata jest cegiełką na cele organizacyjne Konferencji. Wersja bez obiadu wynosi 50 zł; wersja z obiadem wynosi 65 zł. Wpłaty należy dokonywać do 7 dni od zgłoszenia udziału w Konferencji na konto: 06 2030 0045 1171 0000 0133 5450, Agnieszka Lesiów. W tytule należy wpisać: cegiełka na cele organizacyjne + imię i nazwisko uczestniczki. 
 7. Z przyczyn organizacyjnych koszty udziału w Konferencji, w przypadku rezygnacji z udziału, nie są zwracane. 


 
                                                
Copyright © 2015 effatha.kdm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design by TEMPLATED.