CÓRKA KRÓLA - KONFERENCJA DLA KOBIET


Konferencja "Córka Króla" to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja i wsłuchać się w bicie Jego Serca, które przepełnione jest wielką Miłością do Ciebie.

10 kwietnia 2021 r. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zapraszają już po raz drugi kobiety na konferencję "Córka Króla". Temat tegorocznego spotkania to: „Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa,warsztat, grupa dzielenia. W tym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej konferencja odbędzie się w formie on-line.

Konferencja dla kobiet „Córka Króla” to niezwykły czas, kiedy Bóg może kształtować na nowo nasze kobiece serca dotykając ich głębi. To wielka chwila zatrzymania u stóp Oblubieńca. Zweryfikowanie swojego dotychczasowego życia z planem Boga, co do każdej z nas osobno. To delikatny wykład Boga Stwórcy o Tej, która jest wzorem dla każdej z nas - o Maryi.Mówcy:

Patrycja Hurlak - aktorka ("Blondynka", "M jak miłość", "Klan", "Egzamin z życia", "Na wspólnej”),  reżyserka. Po swoim nawróceniu napisała kilka książek, m.in. „Nawrócona wiedźma” i „Zakochani są wśród nas”. Obecnie studentka teologii. Jeździ po Polsce i świecie głosząc Ewangelię.Marta Miłuńska - wokalistka, lider i założycielka zespołu Projekt Przebudzenie.Od 2004 roku jako lider prowadzi modlitwę uwielbienia, warsztaty wokalne, warsztaty uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Jej wizją jest uwielbienie pełne pasji dla Boga, skupione na żywym podążaniu za Nim, pokorne w relacji z kościołem. Związana z nauczaniem Ulfa Ekmana, pełnego wiary w Bożą obecność w życiu każdego wierzącego. Absolwentka Szkoły Biblijnej w Szwecji. Razem z mężem prowadzi katolicką charyzmatyczną wspólnotę Bet Lehem. Na co dzień Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel, psychoterapeuta, żona cudownego Historyka i mama trzech małych Uczniów Chrystusa. https://projektprzebudzenie.pl/

Konrad Ciempka - Dyrektor regionalnego biura Papieskiego Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" w Krakowie. Wieloletni członek wspólnoty ewangelizacyjnej "Chrystus w Starym Mieście" i jej lider w latach 2016-2020. Pomysłodawca i organizator akcji "Wymaluj Obraz-Image2016" oraz "Chrystus na Barce".

Miejsce konferencji:

Twoje miejsce zamieszkania
Program:
 

01.03.2021r.  01.04.2021r. – zapisy,

02.04.2021r. – 06.04.2021r. – rozsyłanie poczta tradycyjną pakietów startowych, organizowanie                               grupy za pośrednictwem komunikatora Messenger,

10.04.2021r. – udostępnienie linku do pierwszej konferencji (link będzie dostępny przez 7 dni, nie                                można go udostępniać ani kopiować),

11.04.2021r. – udostępnienie linku do drugiej konferencji (link będzie dostępny przez 7 dni, nie                                    można go udostępniać ani kopiować),

12.04.2021r. 
udostępnienie linku do trzeciej konferencji (link będzie dostępny przez 7 dni, nie                                    można go udostępniać ani kopiować),

13.04.2021r. 
udostępnienie linku do warsztatu (link będzie dostępny przez 7 dni, nie można go                                  udostępniać ani kopiować),

17.04.2021r. – 20.04.2021r. – grupy dzielenia za pośrednictwem komunikatora Messenger.


W międzyczasie spotkanie z mówcami za pośrednictwem umówionego komunikatora
Zapisy:

Osoby które nie wycofały swoich wpłat z ubiegłego roku, są automatycznie wpisane na listę. Prosimy aby nie wypełniały formularza zgłoszeń i nie wpłacały cegiełki na cele organizacyjne.

Zapisy dokonywane są przez FORMULARZ

Koszt konferencji, cegiełka na cele organizacyjne: 50złOrganizatorzy:

 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Arka” Strzegom
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci żyjącego Boga” Świebodzice
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Agape” Wałbrzych
 • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci Boga” Żarów
 • Ks. Adrian Fajkowski - Ksiądz odpowiedzialny
 • Agnieszka Lesiów – koordynator wydarzenia
Partnerzy:
 • Parafia App. Piotra i Pawła w Strzegomiu
 • Ziołowa Pracownia – Aneta Zabrzewska
 • Warsztaty Terapii Zajęciowej w Strzegomiu        
Patronat medialny:

     
    
Regulamin konferencji "Córka Króla":

 1. Konferencja jest wydarzeniem religijnym, o charakterze modlitewnym, organizowanym przez Strzegomską Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Arka”, funkcjonującą przy Strzegomskiej Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu, przy współpracy ze wspólnotami Odnowy w Duchu Świętym z Wałbrzycha, Żarowa i Świebodzic.
 2. Konferencja odbywa się drogą on-line, z wykorzystaniem YouTube oraz Messenger.
 3. Organizator utworzy grupę na Messenger o nazwie „Córka Króla Konferencja”, przez którą będzie się komunikował ze wszystkimi uczestniczkami konferencji.
 4. Organizatorzy od 10 do 13 kwietnia będą umieszczać materiały na utworzonej grupie na Messenger lub mail. Materiał będzie dostępny przez 7 dni. Udostępnione materiały nie można kopiować i udostępniać.
 5. W terminie ustalonym przez organizatora zostaną przeprowadzone grupy dzielenia za pośrednictwem wideo czat na grupie. 
 6. Konferencja jest kierowana do kobiet od 18 roku życia bez ograniczeń wiekowych wzwyż. 
 7. Każda osoba zgłaszająca swój udział w Konferencji tym samym zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach niezbędnych do procesu rejestracji w Konferencji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit a oraz lit f (w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. 
 8. Zebrane dane osobowe zostaną usunięte w terminie do 7 dni po zakończeniu wydarzenia. Administratorem danych osobowych jest Strzegomska Parafia Rzymskokatolicka pw. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu z siedzibą przy ul. Plac Jana Pawła II 10. 
 9. Każda uczestniczka otrzyma pocztą tradycyjną pakiet startowy, przygotowany przez organizatorów, bardzo pomocny w przeżywaniu konferencji.
 10. Opłata jest cegiełką na cele organizacyjne Konferencji i wynosi 50zł. Wpłaty należy dokonywać do    3 dni od zgłoszenia udziału w Konferencji na konto: 06 2030 0045 1171 0000 0133 5450, Agnieszka Lesiów. W tytule należy wpisać: „cegiełka na cele organizacyjne” + imię i nazwisko uczestniczki. 
 11. Z przyczyn organizacyjnych koszty udziału w Konferencji, w przypadku rezygnacji z udziału (w ostatniej chwili), nie są zwracane.


 


 
                                                                        
Copyright © 2021 effatha.kdm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design by TEMPLATED.