Radujmy się w Panu - nowa płytaKochani już niedługo ukaże się nasza nowa płyta. Została ona zarejestrowana w dniach 13-16 sierpnia 2015 roku. podczas rekolekcji dla małżeństw sakramentalnych, prowadzonych przez o. Jamesa Manjackala w Świebodzicach.

Są to pieśni pełne radości, którą w nasze serca wlewał Bóg uzdrawiając nasze dusze i ciała. Wiele razy w pieśniach wybrzmiewa głos kilkuset małżeństw, które włączały się z nami w modlitwę uwielbienia, a którym jesteśmy wdzięczni za entuzjazm i radość.

Zachęcamy każdego, kto sięgnie po tę płytę, aby to nie było zwykłe przesłuchanie. Spróbuj wsłuchać się w głos Boga, który chce ci przypomnieć, że jest blisko ciebie…, a następnie ciesząc się tym cudownym faktem uwielbiaj Pana z nami.

Łukasz Lesiów
Diakonia Muzyczna EFFATHA
.
     
Radujmy się w Panu 

Zesłanie Ducha ŚwiętegoWszystkich posługujących śpiewem we wspólnotach Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej serdecznie zapraszam do posługi wspólnym śpiewem podczas czuwania w wigilię Zesłania Ducha Świętego, która odbędzie się w Parafii Matki Kościoła w Dzierżoniowie. Będziemy tworzyć z Was chór.

Wszystkich posługujących należy zgłaszać bezpośrednio do mnie na maila: diakonia.effatha@gmail.com, bardzo proszę dokonywać zgłoszeń najpóźniej do piątku 22. maja 2015. Porządek zgłoszeń pozwoli nam oszacować ilość osób, z których będzie tworzony chór.

W przypadku zbyt dużej ilości musimy jakoś sobie poradzić z nagłośnieniem chóru.

Zaznaczam, że zaproszenie jest wyłącznie dla osób posługujących w diakoniach muzycznych we wspólnotach Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej.

Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, aby Duch Święty dał nam wiarę i jedność wspólnego działania.

Abyśmy mogli zgrać zespół z ludźmi posługującymi w chórze, potrzeba przyjechać wcześniej na próbę. Zapraszamy Was kochani już na godzinę 17.00. Bardzo proszę nie spóźnijcie się. O godzinie 17.00 robimy próbę akustyczną i rozśpiewamy się wspólnie.

Łukasz Lesiów
Diakonia Muzyczna EFFATHA
 


 
                                                
Copyright © 2015 effatha.kdm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design by TEMPLATED.